Viljandimaa raadioamatööridele oli eelmine hooaeg saavutusterohke: ultralühilaine ja lühilaine sidepidamise meistri- ja karikavõistlustel said nad 29 auhinnakohta

Raadiospordi võistluste eripära on pikad, kogu aasta kestvad 12-etapilised võistlussarjad, mille võitjad selguvad alles järgmise aasta algul. Nii on saanud traditsiooniks, et paremaid autasustatakse raadioamatööride suvelaagris. Seekord kogunesid nad juulikuus Värska kauni männimetsa all.

Viljandlased tõid sealt koju rohkem kui poole kõikidest välja jagatud auhindadest, mida jagus 13 raadiojaama operaatorile.

Kõik noorteklassi auhinnalised kohad kuulusid viljandlastele. Raadioamatöörid on omavahel tuttavad eelkõige jaama kutsungi kaudu, mis allpool on nime järel sulgudes.

Meie edukaim raadiosportlane oli Kristjan Kass (ES7GM), kellele anti auhind tervelt kümnel korral. Temale tuli ultralühilaine karikavõistluste üldvõit 2 m lainealal, parima juuniori tiitel karikavõistluste 70 cm alal ja lühilaine meistrivõistlustel ning lühilaine Eesti meistrivõistluste teine koht mikrofonisides.

Lühilaine välipäeva sidepidamisvõistlused võitis FM-klassis Priit Tamme (ES7AGW).

Naiste karikavõistluste võitja on Kaisa Kass (ES7AGY). Karikavõistluste teise koha saavutasid Teet Praks (ES7ARI) ja Eino Pedanik (ES7TA).

Eri võistlusklassides mahtusid meie sportlastest esikolmikusse veel Oskar Nõges (ES7NY), Rein Valg (ES7AM), Toomas Tiks (ES7HU), Arne Kass (ES7GN), Hugo Tähtla (ES7HT) ja Jaanus Toomsalu (ES7SYS).

Klubijaamadest sai Viljandi noorte huvikeskus (ES7XX) ultralühilaine karikavõistlustel 2 m lainealal teise ja 70 cm lainealal kolmanda koha ning Viljandi raadioklubi (ES7WH) vastavalt kolmanda ja teise koha.

Aasta pärast kogunevad raadioamatöörid Tõstamaa lähistel.