Juulikuu eelviimasel nädalavahetusel toimus Viljandi raadioamatööride 2012. aasta suvine kokkutulek. Lisaks tavapärasele laagrielule oli ürituse kavas digiside  populariseerimine. Eriline tähelepanu oli suunatud Fieldhell sidepidamisele. Eetris oli erikutsung ES7FHELL. See suhteliselt vähelevinud sidepidamise viis on maailmas viimastel aastatel veidi aktiivsust kogumas. FH aktiivsus-nädala jooksul peeti erikutsungit kasutades FH tööliigiga 111 sidet 23 erineva DXCC maaga. Eestist on logis lisaks ES7 jaamadele 4 sidet.
Teisi traditsioonilisemaid tööliike kasutades töötas  ES7A  . Mart, ES7MA tutvustas ja demonstreeris praktilist sidepidamist JT65 tööliiki kasutades.
Suvelaagris oli üleval kahes telgis raadiojaamad töövõimalusega kõikidel laineribadel 80 – 2 m. Töövalmis  olid antennid G5RV, mitmed inv-V, 18-28 mc 3 el yagi, 4 el. 50 ja 144 mc jaoks, 5 antennimasti.
Üritusel osales 17  ES7 amatööri, lisaks pereliikmeid.

Kordaläinud kaunist nädalalõpust  valmistas ES7ADL  26 minutit kestva Full HD video, mille vaatamiseks konsulteerige ES7FU või video valmistajaga. Hetkel on vaatamiseks valmis  10 juulikuist hetke.

Scroll to top